Wycinanie części samochodowych na maszynach numerycznych CNC.

Wykonujemy wycinanie rożnych części samochodowych. Po wytworzeniu elementu samochodowego na wtryskarkach który jest bardzo kosztowny. Takie elementy można poddać kolejnej obróbce. Nasza firma specjalizuje sie w wykonywaniu specjalistycznych cięć pod różnymi kontami.

Wykonanie części so samochodów to wielkie koszty, nie opłaca się wykonywać części dla małych nakładów produkcyjnych. Często spotyka się przy produkcji części samochodowych że jedna częśc wykorzystywana jest do wielu modeli samochodów, różnią sie tylko drobnymi szczegółami. Np. samochody elektryczne czy hybrydowe wykorzystują te same części z małymi modyfikacjami. Wykonanie tych modyfikacji jest zbyt kosztowne na nowe formy wtryskowe,  dlatego takie części można poddać kolejnej obróbce. Przy takiej obróbce części samochodowych można wykonać cięcia w miejscach potrzebnych dla innych wersji samochodów. Czego celem jest wykonanie odrębnej części samochodowej bez wykonywania formy wtryskowej. Takie usługi wycinania części samochodowych można wykonywac w naszej firmie.

Oprócz usług frezarskich, cięcia i grawerowania różnych tworzyw sztucznych oferujemy również cięcie i modelowanie kształtów z plastiku. Za pomocą odpowiednio przystosowanego frezu docinamy, modelujemy, formujemy wyroby plastikowe, dostosowywując je do produkcji np. części samochodowych. Wachlarz naszych możliwości jest bardzo szeroki, docinamy zarówno duże powierzchnie plastiku, jak i kilkucentymetrowe odcinki. Cięcie plastiku odbywa się pod różnym kątem oraz w wielu płaszczyznach. Modelowanie plastiku na frezarce cnc pozwala na nadawanie plastikowym wyrobom odpowiedniego kształtu, czyniąc to z niezwykłą dokładnością i precyzją.

Video